Любовь...и ненависть-какое это зло
Всегда таится рядом с тонкой гранью.
И вопреки любви той и желанью
Оно растёт в пропорциях равно.
Чем больше любят,больше ненавидят
Тех,кто любовь свою готов отдать.
И здесь борьба-любовь имеет власть,
А ненависть себя на троне видит.
Любовь уйдёт, и ненависть исчезнет.
Она питается,когда любовь жива.
Меж ними грань,но как она тонка.
Их путь один к другому неизвестен.
Любить не можем?- Может просто судим?
Измерил кто? - сказав: меж ними шаг.
Давайте сердцем все шагнём назад.
И станет так,кто ненавидит,значит любит.
Комментарий автора: (К двум последним строчкам):от любви до ненависти - шаг.
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Не люблю быть критиком, но раз уж вы настаиваете... Человек, особенно с творческими замашками - многогранен; в этом стихе - одна из граней автора, но не очень выразительная, и опять - пессимизм! Комментарий автора: реалии жизни
Татаринова Надежда
2008-02-21 17:07:51
Очень хорошее стихотворение!!!
Татаринова Надежда
2008-02-21 17:09:50
Ну с предыдущим я тоже согласна,какое-то писсиместичное надо быть более оптимистичным Комментарий автора: Когда человек долго идёт по пустыне,трудно ему быть более оптимистичным,но он всё-таки продолжает идти
Публицистика : Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.